menstruatie

Menopauza

Postata de Utilizator11599686676 cu 3 ani in urma.

Poate revenii menstruația după o pauză de 3 ani jumate,am 46 de ani, menționez că am inceput un tratament cu Spirulina maxi light,crezind ca mi se reglează metabolismul,deoarece am luat f.mult in greutate,după 5 zile de tratament cu această alga spirulina,mi-a venit din nou menstruația,adică singerez,nu mult ,că atunci cînd îmi venea înainte să mi se oprească definitiv,sunt la a doua zi de singerare,single e curat.sper sa fie Menstruația și nu altceva,e normal sa vina din nou după o pauză așa mare!??

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Menopauza/sangerarile-dupa-menopauza-si-afectiunile-pe-care-le-ascund_13220

Utilizator11599686676

acum 3 ani

Dar aici nu poate răspunde nici un medic?

Utilizator11599686676

acum 3 ani

Văd că nu mai e singerare ,se mai pătează fff.putin absorbantul.Dupa mine a fost menstra,așa îmi venea înainte de a se opri definitiv,doar două zile și nu mult.dar vroiam sa știu și părerea unui medic ginecolog.