sm sau lyme?

Meningita

Postata de rodica18478058 cu 12 ani in urma.

buna ziua
sunt diagnosticata din 2005 cu scleroza multipla,dupa 3 ani de copaxone care nu a avut nici un efect si boala a inaintat a fost schimbat cu rebif si acu dupa ce am facut analize imunologice a iesit borrelia ,e posibil sa fie lyme si nu sm si daca am facut atata interferon se mai poate trata lyme daca ase dovedeste a fi

Raspunsuri (1)

silvia

acum 12 ani

citeste asta... poate te va ajuta. http://www.puremed.ro/ce-facem/ozonoterapie/
Sanatate multa!