meningita

Meningita

Postata de ruxandraelena cu 10 ani in urma.

am o intrebare... am niste simptome care ma cam supara... ma cam sperie nu as vrea sa fie meningita.... am dureri in jurul gatului si coboara unmpic pe coloana. , se intampla mai des cand stau intr/.o pozitie urata... mai am si dureri de cap cateodata puternice cateodata nu... in plus mai am dureri de mijloc foarte urate .. de exemplu cand ma scol de dimineata ma doare ingrozitor si in cursul zilei la fel este mai dureros indreptarea spatelui cand stau cocosata.. ce crede.ti ca este?

Raspunsuri (2)

doctorhaus

acum 10 ani

Este 40 - 50 lei , radiografie coloana cervicala , mare posibilitate sa ai spondiloza cervicala.

ruxandraelena

acum 10 ani

Multumesc frumos pentru sfat