despre hidrocefalie

Meningita

Postata de ciprian37 cu 14 ani in urma.

despre hidrocefalie la adult cum se poate trata si ce riscuri sant in cazul unui esec in tratament? astept un raspuns prompt

Raspunsuri (1)

Mihai Nomolosanu

acum 12 ani

Am gasit acest mesaj pur si simplu intamplator, cautand cate ceva despre hidrocefalie.
Nu stiu daca exista tratament, insa pot sa spun ca se poate opera cu succes. Eu am fost operat in urma cu 20 de ani la Spit. Bagdasar-Arseni. De atunci n-am mai avt niciun fel de probleme.