Tratament cu Ginsavit

Medicina naturista

Postata de Maynard cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Imi puteti spune cum se administreaza Ginsavit si pe ce perioada, si daca este strict necesar sa consult medicul inainte? Multumesc, o zi buna va doresc

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ne-ati putea spune ce varsta aveti, daca aveti vreo boala, daca urmati vreun tratament? si de ce anume ati dori sa luati acest produs? (adica daca aveti vreun simptom, daca va supara ceva?)
pentru mai multe detalii despre acest produs, puteti accesa si acest link de pe site-ul pe care ne-ati si scris: //sfatulmedicului.ro/medicamente/ginsavit-capsule-gelatinoase_12956

va urez o seara buna

Maynard

acum 12 ani

varsta: 22 ani. de mai bine de un an jumatate am stari de oboseala, stres, nu ma mai pot concentra la facultate, uneori ma simt slabit, fara chef de nimic.