sfat hepatita B

Medicina naturista

Postata de vali_26 cu 10 ani in urma.

Buna-ziua.

Am fost diagnosticat recent cu hepatita B ,si nu ma incadrez pt dosarul de tratament pt ca am viremie mica.Am incercat ceaiuri de echinaceea,armurariu,sunatoare,galbenele..
Ma ajuta aceste ceaiuri pentru negativarea AgHbs si scaderea mai mult a viremiei??sau ar trebui sa ma bazez pe alimentatie fara ceaiuri?sau trebuie sa iau si suplimente gen Liv52 sau Silimarina?multumesc
Cei care stiti sa-mi dati si mie sfaturi..

Raspunsuri (1)

Eugenia

acum 10 ani

Bună ziua. Eu ţi-as recomanda produsele cu siliciu organic ale firmei Silicium din Spania. Le găseşti pe www.silicium.com. Scrie-mi pe e-mailul [email protected] şi îţi trimit mai multe informaţii despre acţiunea siliciului organic în cazul hepatitei.