Sanatate cu tratamente naturiste - pierderea apetitului sexual

Medicina naturista

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Buna ziu!De 4 ani am o relatie stabila cu un barbat mai in varsta cu 16 ani,eu am 24 de ani iar el 40.Avem o viata sexuala mai putin activa,uneori trece mai bine de o luna fara a avea contact sexual.El da vina pe stres,oboseala,probleme,dar totusi eu mi-as dori ceva mai mult.De la un timp si din partea mea apetitul sexual nu mai este acelasi ca si pana acum,imi este tot mai greu sa ma umezesc.Nu stiu ce sa mai fac,uneori am stat dezbracata in fata lui cu speranta ca poate ii tresesc apetitul sexual dar fara rezultat.Va rog spuneti-mi ce as mai putea face ptr ami salva relatia ptr ca eu asa nu mai rezist.Va multumesc!

Raspunsuri (6)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

si eu am o problema!si... daca ma pueti ajuta va multumesc anticipat!eu am erectie dar dupa cateva minute se inmoaie si nu mai pot ejacula nicicum.Am incercat orice pozitie,ma chinui cateva zile sa ejaculez si asta nu se intampla,poate fi o problema de sanatate sau doar una trecatoare?

andrei178

acum 15 ani

Ce varsta ai? Ceea ce spui pare a fi doar ceva trecator, cu cat te stresezi mai putin, cu atat iti va fi mai bine!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna...am 22 de ani si am fost diagnosticata cu hipotiroidie...de ceva timp am apetitul sexual complet scazut,mai mult inexistent..ce-as putea face in privinta aceasta?

iri

acum 13 ani

un tratament natural din marea britanie de 1lna de zile si apoi nu o sa mai ai probleme

iulian166

acum 15 ani

buna lory, scrie-mi te rog pe mail, s`ar putea sa am eu raspunsul la intrebarea ta

annn

acum 13 ani

va recomand un vin rosu cu rozmarin faceti inpreuna baie cu spuma si sigur va merge excelent