Sanatate cu tratamente naturiste - Depresia

Medicina naturista

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Ai incercat capsulele EchilibriuM de la Vitacare? Sunt pe baza de plante(sunatoare si griffonia ) si au ca rezultata cresterea nivelului de serotonina. Nu sunt scumpe, dar nici ieftine insa eu sunt foarte multumita de efect.

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Ai incercat capsulele EchilibriuM de la Vitacare? Sunt pe baza de plante(sunatoare si griffonia ) si au ca rezultata cresterea nivelului de serotonina. Nu sunt scumpe, dar nici ieftine insa eu sunt foarte multumita de efect.