rugamine

Medicina naturista

Postata de daniela02 cu 12 ani in urma.

va rog din suflet sa-mi spuneti si mie un remediu naturist pentru refacerea maduvei spinarii.Va multumesc mult

Raspunsuri (4)

colnago

acum 12 ani

Poate sa fie foarte eficient bautura bioactiva Tahitian Noni, varianta "PURE", are un efect puternic de regenerare a celulelor, este total natural, fara contraindicatii.
http://products.tni.com/romania/romanian/nonistore/product/367276/367651/367654
detalii: [email protected]
Nu se recomanda consumul sucului noni doar in cazul transplanturilor de organe, pentru ca are si un efect de reglare a sistemului imunitar.

daniela02

acum 12 ani

Va multumesc mult pentru raspunsul dumneavoastra dar, va rog daca aveti si alte nr de telefon deoarece nu reusesc sa iau legatura cu ei.

colnago

acum 12 ani

Daniela, numarul de telefon 0 800 894 313, care apare in sectiunea "contacte" este numar gratuit apelabil doar din reteaua Romtelecom, adevarul e ca aceasta linie telefonica nu functioneaza mereu, imi pare rau. Eventual trimiteti un email la adresa
[email protected], cereti parerea celor de la biroul central al Europei Rasaritene a firmei Tahitian Noni International, in limba Romana, faceti o descriere cit de cit a problemei despre care doriti informatii.
In cazul in care doriti sa achizitionati acest remediu, va recomand sa contactati un reprezentant independent al firmei TNI ca sa evitati taxe suplimentare, sa puteti procura produsul la pret de depozit, in acest sens va pot sta la dispozitie. Numarul meu este 0722547865, email [email protected]
Daca doriti, ma puteti deranja oricind, sa va trimit prin email ample descrieri despre sucul Noni

Iuli

acum 12 ani

Din pacate un astfel de remediu nu exista.