NODULI SAN

Medicina naturista

Postata de andreea696 cu 13 ani in urma.

SUNT BUNE PRODUSELE TUMORLESS SI DIGESTON PT NODULI LA SAN?CE IMI PUTETI SPUNE DESPRE ELE?DAR ALTCEVA? VA MULTUMESC.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Sincer eu nu cred in asa ceva, dar poti incerca banuiesc. Oricum nu ai voie nici un fel de contraceptie hormonala daca ai noduli la san. Foloseste deci prezervativul. Si nu te stresa, acei noduli nu sunt gravi, numai sa ii tii sub observatie cu ecografii mamare din cand in cand.

Doriana

acum 12 ani

Buna, nu pot sa iti dau relatii despre produsul Tumorless. In schimb iti pot recomanda alt produs cu care tumora mea mamara si-a redus marimea. Este vorba de zeolitul lichid cu DHQ, eu l-am luat in combinatie cu OxyHhq. Sunt 2 produse naturale care nu au reactii adverse. Le-am gasit online pe site-ul detoxifiere-deparazitare.ro
Sper sa iti fie de folos informatia oferita.