Mami și bebe - produse naturiste pentru mamici si copii

Medicina naturista

Postata de Adriana M cu 9 ani in urma.

Buna ziua ,
Mi s-a recomandat de la un magazin naturist siropul cu fructoza Mami si bebe Biosept produs de *** pentru fetita mea de 3 ani si 5 luni care este racita . Deoarece produsul din cate am inteles este parte a unei game recent lansate pe piata as dori sa cunosc si alte pareri legate de el .
A mai fost incercat pentru copii lor si de alte mamici ?
A dat rezultate in tratarea racelii in cazul copiilor de 3 – 4 ani ?
Multumesc

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Siropul cu fructoza din gama Mami si bebe este un produs natural cu efecte antibacteriene, antivirale, antifebrile, antiinflamatoare, imunostimulente si expectorante, foarte util in raceala si gripa dar si in amigdalită, faringită, bronşită, cistite sau stari febrile.
Se poate administra sugarilor si copiilor mici cu rezultate foarte bune.Se poate asocia ceaiul de tei, soc sau macese.Multa sanatate!