imi cade parul.exista analize pentru a depista cauza?tratament?

Medicina naturista

Postata de crinela anca cu 12 ani in urma.

imi cade parul de cateva luni.ce sa fac?

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine sa apelati la un medic dermatolog pentru evaluarea alopeciei (caderea parului ). Carenta de fier, de zinc sunt asociate cu caderea parului.

calin04

acum 12 ani

Recomand Tinctura impotriva caderii parului de la Casa de ceaiuri Albut.

crinela anca

acum 12 ani

Unde gasesc aceasta tinctura?am intrebat la plafar in hunedoara si nu au asa ceva.imi puteti da mai multe detalii va rog?multumesc

Buna

acum 11 ani

Daca doresti niste analize sa vezi cauza sau sa te tratezi te trimit unde cunosc si am fost si eu. Cabinet Lacrima Naturii Bucuresti si o sa-ti descopere cauzele si tratamentul o sa fie dupa diagnostic. 80 lei te costa consultatia. iti las si tel.0744870194

Baciu maria

acum 10 ani

am si eu problema asta '''' numai ca mie îmi ramane chelie ,ce sa fac ?