hipertiroida autoimuna

Medicina naturista

Postata de claudia102109644 cu 13 ani in urma.

te poti ingrasa de la tyrozol?

Raspunsuri (5)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Prospectul ,care insoteste Thyrozolul ,ca si alte articole depre acest medicament
la capitolele " reactii adverse sau atentionari " nu mentioneaza risc de ingrasare !

claudia102109644

acum 13 ani

si totusi eu,de cand i-au tratamentul de 4 luni ,am luat 5kg

Elena

acum un an

și ai mâncat sănătos?

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Insemneaza ca reactivitatea organismului d-tale este crescuta fata de acest medicament ( fiecare organism are reactivitatea individuala ) si pe de alta parte probabil ca si noile conditii impuse de diagnostic si schimbarea modului de viata pot influenta metabolismul individual. Stai de vor ba si cu medicul curant !

claudia102109644

acum 13 ani

multumesc inca odata pt raspuns