Dilema tratament par

Medicina naturista

Postata de beku111 cu 9 ani in urma.

Va salut cu respect ! Sunt "la răscruce de drum " in sensul ca nu știu dacă sa încep tratamentul cu monoxidil sau sa continui cu "chel stop " . Ce părere aveți ?

Așteptat cu interes părerile voastre ! Multumesc !

PS: rog moderator sa mute topic dacă-i plasat greșit .

Raspunsuri (2)

DANDETOATE

acum 9 ani

Pai daca incepi tratamentul asta pentru a opri din evolutie o chelie si esti barbat, mai bine stai linistit! Accepta realitatea si nu mai da banii aiurea pe tratamente, ca asa ceva nu exista! Accepta-te asa cum esti si gata, tunde-te cat mai scurt posibil si adapteaza-te la noul look. Eu am chelit la 22 de ani si credeam ca se sfarseste pamantul pentru mine! Am incercat toate tampeniile posibile si imposibile, pentru a opri caderea parului. Dar cu timpul mi-am dat seama ca nu-mi sta chiar asa rau chel iar acum pentru nimic in lume nu as mai vrea par ! Ma simt perfect asa! Simplu.

beku111

acum 9 ani

Te-am inteles ! Am doar 18 ani . Macar 3 , 4 ani sa ma mai tina ce am acum in cap .

PS: astept si alte opinii Multumesc !