despre medicamente

Medicina naturista

Postata de corinaflorescu cu 14 ani in urma.

Buna Mariana,
Poate s-a terminat plafonul pe luna aceasta de la farmacia respectiva, totusi trebuia intrebata farmacista. Mai incearca la alta faracie. Sanatate

Raspunsuri (2)

corinaflorescu

acum 14 ani

ii pot administra fetitei mele de 4 ani septilin,baraka si liv.52 inpreuna?mi le-a prescris medicul meu pediatru

Adrienne

acum 14 ani

Daca a prescris un medic..........cred ca stie ce face, toate trei sunt produse naturiste.