despre medic de familie naturist

Medicina naturista

Postata de cisabelcor cu 12 ani in urma.

Exista in Bucuresti medic de familie care este naturist, care foloseste medicina complementara? Daca da, la ce institut se afla, cati medici naturisti se afla in Bucuresti care practica medicina de familie si unde? Va multumesc.
[email protected]

Raspunsuri (4)

Mergi la Dr. Ileana Rindasu

acum 12 ani

Mergi la Dr. Ileana Rindasu in Bucuresti.- O gasesti in google

Carmen

acum 12 ani

Am gasit multe informatii utile despre produse naturiste pe www.vitamine-naturiste.com

Dr Anghelea Adina

acum 11 ani

Sunt medic de familie orientat spre terapii naturiste. *.email: [email protected]

antoaneta panghe

acum 8 ani

Buna ziua,
Ma numesc Antoaneta Panghe,am 57 ani si sunt din Bucuresti,sector 3.Sunt adepta terapiilor naturiste.Drept urmare as dori ca medicul meu de familie sa aiba aceleasi orientari,privind metodele naturiste de vindecare.Astept un raspuns in acest sens.Va multumesc,
Antoaneta Panghe