Cum scap de varice?

Medicina naturista

Postata de Bianca A. cu 12 ani in urma.

Am 16 ani si am varice !!!! E doar una..dar se mareste tot mai mult. Ce metode naturiste sunt sa scap de ea?! Help.

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

laura

acum 12 ani

Mergi la medicul de famiie sa te vada,si el decide daca ai nevoie de tratament,sau daca problema este mai serioasa,iti va da o trimitere la un specialist,pt investigatii mai amanuntite..

Liliana

acum 12 ani

Te pot ajuta, pentru alte cateva intrebari despre tine si explicarea in amanunt cu ce ai de facut (este f simplu) iti recomand sa-mi scri si sa-mi dai numarul tau de telefon, sau sa ti-l dau eu. Te astept pe [email protected], mentioneaza te rog unde ne-am "cunoscut". Ma contacteaza foarte multe persoane.

Daniela

acum 12 ani

eu am gasit un rticol pe un site , ne-trratam , si am urmat tratamentul de acolo cu mare frica , dar cu rezultate foarte bune. Daca vrei informatii contacteaza-ma [email protected] , sau cauta site-ul.