crema de fata la 15 ani

Medicina naturista

Postata de Ioana128107304 cu 9 ani in urma.

Fiica mea, de 15 ani, imi spunea ca, din cauza frigului, o ustura fata si o simpte foarte aspra. Nu stim ce crema de fata ar fi indicata la varsta ei, pentru a o putea folosi pe perioada iernii, dimineata, inainte de a iesi din casa, pe cat posibil sa se poata evita izbucnirea acneei, pe care foarte greu o tine sub control. Va multumesc anticipat pentru raspuns!

Raspunsuri (2)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Ar fi indicat sa o vada un dermatolog. Pana la consult puteti cere informatii si la farmacie, de preferat sa fie si fata dvs. prezenta.

Numai bine,
Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721.349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro

aspen

acum 9 ani

As sugera ulei de nuca de cocos. E natural si hidrateaza f bine. Personal il folosesc pe post de crema de fata, maini si corp.