circulatie periferica p***a

Medicina naturista

Postata de claudia102109644 cu 13 ani in urma.

buna ziua,am un prieten care are probleme cu circulatia.deja de la un punct vanat care il avea acum opt ani pe p***a piciorului,acum deja e aproape tot vanat.se da cu unguent hepatrombin,parca ii spune.unde trebuie sa mearga la un medic si maio vreau sa stiu daca exista si un tratament naturist

Raspunsuri (1)

Florian

acum 12 ani

Ginkgo Biloba imbunatateste circulatia sanguina periferica, creste rezistenta vasculara (venotonic) si scade permeabilitatea capilarelor. www.vitaplus.ro
Poti sa te documentezi mai mult inainte de a lua o decizie, ti-am spus in linii mari.