ceaiuri de slabit

Medicina naturista

Postata de mona20152561 cu 14 ani in urma.

buna as avea o intrebare.care dintre ceaiuri ajuta la slabit sau ce tratamente naturiste ar exista? multumesc

Raspunsuri (3)

NICK

acum 14 ani

NATURAL NU ESTE DECAT SPORTUL DINTR-O DIETA ,EU PERSONAL AM LUAT CAPSULA DE SLABIT.AM SLABIT 30 KG IN PATRU LUNI DAR AM SCHIMBAT SI STILUL DE VIATA TOTAL.ADICA ALIMENTATIE,FOARTE MULT SPORT,MULTE FRUCTE,APA SI 3-4 MESE PE ZI .IMPORTANT SA CONSUMI MAI MULT DECAT MANANCI.EFECTE ADVERSE LA MINE NU AU FOST, DAR AU FOST SI PERSOANE CARE AU AVUT PROBLEME.

mona20152561

acum 14 ani

cum se numesc capsulele care le-ai luat? de fapt care este adevarul despre capsulele de slabit?ca eu am lut ceva pe baza de crom si otet de mere cred, dar fara prea multe rezultate.probabil ca nu orice ti se potriveste,nu?acum ma chinui sa dau jos cele 25 kg pe care le-am luat inainte si dupa nastere.intr-adevar sportul si nemincatul seara la mine dau rezultate.

Dr. Alice Sirb

acum 14 ani

Acupunctura si o dieta adecvata modului tau de viata te ajuta sa slabesti treptat si fara efecte negative asupra metabolismului.Succes !