Cat de grav este si ce pot face?

Medicina naturista Durere la nivelul sanilor postpartum Durere Durere trecatoare
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21547414672 cu 5 ani in urma.

Buna seara. De cateva luni imi simt organismul foarte obosit. Am momente cand ma inteapa inima, sau poate este sanul stang. Daca inspir si respir foarte adanc, mi se mareste durerea si intapaturile acelea. Simt o durere si in genunchi, dar nu tot timpul. Mai simt si o durere insuportabila, care mi se plimba in tot corpul. De 2 seri, ma doare putin mai jos de sanul drept, si nu inteleg de ce. Am avut o perioada cand nu mai simteam nimic, si am zis ca este ceva trecator, insa se pare ca nu este. aveti idee ce as putea avea?? Sau macar ce as putea face ca sa nu agravez starea? ...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/7-boli-care-se-pot-ascunde-in-spatele-oboselii_15530