Ameliorare Emfizem pulmonar

Medicina naturista Emfizem pulmonar

Postata de Aloha21 cu 11 ani in urma.

Va rog mult,un sfat,stiu ca nu se vindeca(asa mi s-a spus),dar macar ameliorare as vrea,iarna e foarte greu,ramin fara aer si cind merg.Am facut ,m-am ""procopsit "" cu aceasta boala din vina mea(dar asta chiar nu mai conteaza acum),dar macar ameliorare as vrea sa obtin.
MuMultumesc mult
Ma

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Pentru a ameliora respiratia e bine sa aveti in vedere fluidizarea sangelui. Plamanii au nevoie de foarte mult oxigen ca sa functioneze bine. Ce''i drept, pentru a va da mai multe indicatii ar trebui sa stiu mai multe detalii despre starea dv. Putem face ceva cu folosirea unor plante si o detoxifiere a sangelui pentru a''i creste fluidizarea. Am nevoie de mai multe detalii. va rog sa imi scrieti pe adresa de e''mail [email protected] pentru ca tin foarte mult la intimitatea pacientului. Numai bine.