acnee

Medicina naturista

Postata de andrabos cu 11 ani in urma.

pot face o cura de detoxifiere, ajuta pentru tratarea acneei? am si colesterolul ridicat datorita unor pastile roaccutane care le-am folosit acum 2 ani, dar nu a functionat pt ca le-am luat cu antibiotic asa mi-a prescris medicul. Va rog sa-mi raspundeti.

Raspunsuri (1)

eva40

acum 11 ani

daca ai sti cat de simplu e sa faci detoxifiere si sa scapi de probleme..........scrie-mi
***@yahoo.com