acnee

Medicina naturista

Postata de andragabriela999 cu 12 ani in urma.

As vrea si eu sa stiu ce remedii naturale exista pentru disparitia acneii.

Raspunsuri (3)

victoras

acum 12 ani

Acum citva timp,exista pe piata un produs f. bun "LOTIUNE ANTIACNEICA" producator fiind firma Elmiplant(poate il mai gasesti in farmaciile mai retrase).L-au inlocuit cu "LOTIUNE ASTRINGENTA"pt.ten cu impuritati.Este ok si acesta,stopeaza in faza incipienta orice cos, oricit de mic,prin tamponare de mai multe ori pe zi!! Sanatate!!!

andra

acum 12 ani

Multumesc victoras . o sa incerc si cu produsul acela !

eva40

acum 12 ani

Scumpa mea,acneea nu se trateaza exterior fiindca are cauza interna.
intra pe pagina de web ***.ro si comanda-ti un Pure Yucca,iei 3x1 si bei multa apa.Cred ca esti un pic constipata:) daca am dreptate sa mai iei un Probiobalance 3x 1 inainte de mancare cu 10 minute.