umflatura foarte mare pe mijloc la buza superioara. cauzele?

Marirea buzelor

Postata de MembruMobileApp1506647283 cu 6 ani in urma.

Buna. . Am avut de cateva zile o iritatie pe toata buza superioara, cu senzatie de arsura si era foarte uscata. Insa de ieri dimineata mi a aparut o mica besica pe mijlocul buzei, sub nas. Lucrez de noapte in conditii de umezeala si frig. Am ajuns acasa, am uns buza cu tetraciclina si seara cand m am trezit buza era f umflata pe mijloc. Besica era alb-galbuie si in jurul ei tesutul era rosu. Parca toata fata imi este putin umflata. Sunt intr o tara straina si nu e la fel de usor de ajuns la un specialist aici. Ce sa fac? As atasa o poza dar nu pot. Astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/aspectul-pielii-10-indicii-despre-sanatate_8353