Mancarimi?

Mancarime

Postata de o.edd47 cu 6 ani in urma.

tocmai ce am ajuns de la mare si am mancarimi pe mai multe parti ale corpuiu, mancarimile tin cam 5 minute
precizez ca nu am piele umflata de muscaturi, piele imflamata sau rosie.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Dermatita/pruritul-mancarimea_8226