Mancarime in zona fundului

Mancarime

Postata de MembruMobileApp1498678362 cu 6 ani in urma.

Buna seara... am o mancarime in zona fundului... mai degraba in interior. Nu am hemoroizi sau ceva ... ma mananca foarte tare iar uneori cand ma scarpin mai mult sau ceva sangereaza ... mi se si roseste chear daca nu ma scarpin. La inceput am crezut ca este vorba de hemoroizi cu toate ca nu am vazut si nu am simtit nimic in zona respectiva si am folosit Doxiproctul.... dar degeaba ca nu am scapat de mancarimi.... iar uneori mancarimea o ia in jos...

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/mancarimile-anale-pruritul-anal_7707

David

acum un an

Sa nu ai parazitii. Mergi la un laborator si duti o proba de fecale...