De ce nu are poftă de mîncare copilul de 3 luni?

Malnutritia

Postata de Utilizator11562775104 cu 4 ani in urma.

Bună grup,am o fetiță de 3 luni care nu are gust de mîncare, este alimentată artificial dintre care la masă consumă între 70-90 ml,a fost născută de 3175 acum are 5400,va rog mult acordati-mi un sfat.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nutritia-copiilor/alimentatia-in-functie-de-varsta-0-6-luni_16384