SARCINA

Lupus

Postata de DANAVASIU cu 13 ani in urma.

intrebare AM LUPUS ERITEMATOS SISTEMIC DE 9 ANI SI AM UN BAIETEL DE 3 ANI . IN MOMENTUL DE FATA SINT INSARCINATA DIN NOU SI NU STIU CE SA FAC. NU AS VREA SA RENUNT LA COPIL

Raspunsuri (2)

bouras mariana

acum 13 ani

cere sfatul unui specialist

maria

acum 13 ani

bineinteles trebuie sa ceri un sfat de la medicul tau,dar in conditiile de fata ai avut voie sa ramai insarcinata aceasta boala nu afecteaza sarcina?cati ani ai?