MEDIC SPECIALIST

Lupus

Postata de cristina1176 cu 13 ani in urma.

IN SUCEAVA LA CE MEDIC M AS PUTEA ADRESA PT ANALIZE SI CONTROL IN LUPUS

Raspunsuri (17)

gabi23

acum 13 ani

Nu ti-as recomanda in Suceava sa faci analize .Nici nu se pot face toate analizele pentru boala asta .Eu le-am facut la Iasi asa mi-a recomandat medicul meu de la Bucuresti.In SV.timp de trei ani nici macar nu stiau ce am si am fost cam peste tot.Iti doresc sanatate si bafta.Daca doresti mai multe informatii raspunde-mi.

cristina1176

acum 13 ani

dar in iasi la ce medic sa merg

cristina1176

acum 13 ani

dar la iasi la cine sa merg unde ai fost

c

acum 13 ani

la dr. Adriana Ciornohuz sau la Dr. Elena Rezus

c

acum 13 ani

In Iasi Dr. Adriana Ciornohuz are cabinet in zona Rapa Galbena iar Dr. Rezus poate fi gasita la Spitalul de Recuperare.

mada

acum 13 ani

PARARERATOZA. SCALP. vreau sa stiu si io ce boala este asata va rog din suflet sa-mi raspundeti eu vreau sa plec inafara si sa stiu la ce sa ma astept va rog ffffffff frumos sa-mi raspundeti cat mai repede.Multumesc

Bacu Crina

acum 13 ani

Cred ca este vorba despre o dermatita, eczema localizata in zona scalpului, care duce la ingroasarea pielii scalpului. Medicul nu ti-a oferit tratament? Ar trebui sa faci tratament, chiar de durata sicu mare constiinciozitate, daca doresti sa scapi de aceasta afectiune.

alina

acum 13 ani

in legatura cu boala asta lupus trebuie facute analize la medic alergolog-imunolog interne.trebuie facute mai multe serii de analize nu se pune un diagnostic foarte repede ca poate fii eronat pt aceasta boala nu se prescrie aspirina se prescriu medicamente nasoale(citostatice)nu e de glumit,trebuie avuta multa grija la ce medic apelati.multa sanatatee

cristina

acum 13 ani

trebuie sa apelezi la un medic alergolog-imunolog intr-un oras mai mare un spital unde poti face analizele toate.multa sanatate

georgeta

acum 13 ani

in caz de lupus se despica firul in patru nu se pune un diagnostic asa cu una cu doua de-asta trebuie sa apelezi la specialisti.multa sanatate

constanta

acum 13 ani

am si eu lupus de 10 ani, sint din vaslui , am mers din din dr in dr si pina nu am ajuns la Recuperare la Dr. Chiriac nu m-am simtit bine. te sfatui sa incerci acolo

ramona

acum 13 ani

eu am fost la dr rezuș și nu am fost deloc mulțumită de ea, nu mi-a explicat nimic despre boala mea nici înainte și nici după ce i-am dat plicul cu lovele.

pentru ramona

acum 13 ani

Draga Ramona, cu cat te plateste "dna" prof Chiriac sa arunci cu noroi in oamenii pe care nu-i cunosti?

ramona

acum 13 ani

”dna” prof Chiriac nu mă plătește cu nimic . eu o cunosc foarte bine pe ”cinstita doamnă doctor Rezuș” . deci vorbesc în cunoștință de cauză. este o prefăcută, o falsă și cam atât. da nu pricep de ce ești așa de ofuscată eu doar mi-am spus părerea. dacă o cunoști și ai o părere bună despre Rezuș spune-l că nu te orește nimeni.

maria

acum 13 ani

nici la una nici la alta pentruca sunt arogante si hraparete

asistentă medicala, spital recuperare

acum 13 ani

clinica de reumatologie de la spitalul de recuperare iasi este plină de persoane nebune care în loc să se intereseze de sănătatea pacienților se ceartă ca la ușa cortului . cine a spus că adevărații nebuni sint în libertate a avut mare dreptate. după părerea multora din spital capul răutăților și persoana din umbră este Rezuș care cu fața ei de păpușă Barbie, inocentă și nevinovată reușește să manevreze și manipuleze persoane fără valoare și fără principii. dar dumnezeu le vede și vor primi ce merită.

chiriac

acum 9 ani

sunt suspecta de lupus ce medic sa consult