buna seara

Lupus

Postata de bytza2011 cu 12 ani in urma.

este normal daca ATT 3,ANTICOAGULANT LUPIC,PROTEINA C SI PROTEINA S (ACTIVITATE) SUNT NEGATIVE IAR MUTATIA FACTORULUI 5 LEIDEN este pozitiva?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie mai multe detalii despre dumneavoastra si suferinta pe care o aveti? sunteti diagnosticata cu vreo boala anume? sau acum incercati sa aflati in ce boala se incadreaza anumite simptome?

cat despre factorul V Leiden, va recomand acest articol:
//sfatulmedicului.ro/analize/mutatie-factor-v-leiden-detectie-si-genotipare_438

va urez o zi buna

bytza2011

acum 12 ani

eu am suferit un infarct de miocard in urma cu 6 luni..am stat pe tratament (preductal,sortis,prestarium,plavix,sintrom,spironolactona,aspirina cardio,metroprolol) si dupa 6 luni mi-au oprit sintromul pt a face aceste analize ale sangelui...am 21 de ani...va multumesc