Sunt insarcinata?

Lipsa menstruatiei Contraceptie de urgenta Intrerupere de sarcina

Postata de Claudia97 cu 5 ani in urma.

Momentan mi-a intarziat ciclul, el venind luna trecuta de pe la 7 pana pe 12. Intre timp luna aceasta, dupa 7 tot nu mi a venit ciclul si impreuna cu iubitul meu am inceput sa ne jucam si din greseala el s-a atins pe penis si dupa m-a atins pe mine in vagin, el nu ejaculase dar avea acel lichid preseminal si acum ma ingrijorez ca poate sunt insarcinata, am nevoie de raspuns, mentionez ca sunt virgina.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-sunt-insarcinatai_1124