Lipsa menstruației?

Lipsa menstruatiei

Postata de Alexandra cu un an in urma.

Mi-a întârziat mentruatia 5 zile, am făcut test de sarcina și a iesit negativ , menționez ca mentruatia mi-a venit regulat pana am încercat sa raman insarcinata, Am fost la ginecolog și mia dat acid folic, de când am încercat sa raman insarcinata am avut întârziere de 2 zile nu mai mult,acum au trecut 5 zile în astea 5 zile de întârziere am avut câteva picături de sange și o scurgere ușor galbena. E posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859