De ce imi intarzie menstruatia?

Lipsa menstruatiei

Postata de Utilizator11542224955 cu 5 ani in urma.

Am avut acum ceva timp contact sexual neprotejat, insa nu a ejaculat in interior. Deja mi-a intarziat menstruatia 17 zile, mentionez ca nu am o menstruatie regulata si ca in trecut mi-a mai intarziat chiar si o luna, o luna si ceva... nu am simptome, doar ca am sanii sensibili si putin durerosi iar mameloanele se intaresc si maresc cand le ating .. ( inainte nu erau asa) .. in urma cu vreo saptamana am avut sanii moi fata de obicei si cateva crampe jos, va rog sa-mi spuneti daca ar putea fi vorba despre o posibila sarcina. Multumesc...

Raspunsuri (2)

Utilizator11542224955

acum 5 ani

Am uitat sa mentionez ca am avut o perioada stresanta si zile cand imi era rece la picioare, si am administrat si ovule pentru candidoza

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006