Nu știu ce mi se întâmplă îmi amorțește partea stânga de fața am palpitați stări de rău de leșin?

Lipsa de fier

Postata de Maria cu 2 ani in urma.

Ma neliniștește teribil simptomele mele îmi amorțește partea stânga a feței doar obrazul am palpitați stări de leșin am impresia ca numai pot ieși din starea acea când ma ea e foarte groaznic am fost la medic și mia spus ca am scădere de calciu cea ce nu prea cred am luat calciu magneziu sunt tot în starea acea

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-ritm-si-conducere/palpitatiile-cand-devin-un-motiv-de-ingrijorarei_16378