Ce este mai bun ?

Lipsa de fier

Postata de Utilizator11643905607 cu 2 ani in urma.

Bună! Am și eu o întrebare, sunt însărcinată în 34 de săptămâni și mi-a ieșit la analize ca am lipsa de fier și mi s-a recomandat sa iau Altrifer sau Sideral.. Care este oare mai bun sa îl iau?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Medicamentele-in-sarcina/vitaminele-prenatale-un-inceput-sanatos-pentru-o-sarcina-sanatoasa_9404