AAm inceput de anemie?

Lipsa de fier

Postata de Utilizator11538751930 cu 5 ani in urma.

Buna ziua ! Am facut analize la sange si au iesit un pic sub valorile normale.hemoglobina 12.hematocrit.35.trombocite 135 .limfocite 20 si colesterol 215. Va rog frumos cine ma poate ajuta cu un rasp ...va multumesc !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.