un raspuns urgent va rog.. foliculita scalp?

Limfom folicular

Postata de MembruMobileApp1486572707 cu 7 ani in urma.

buna ziua. am o problema grava de aproximativ doi ani.. foliculita granulomatoasa prfunda la nivelul scalpului.. este dureroasa, contine puroi si foarte inestetica. am fost la cateva spitale unde am fost supus si unor interventii chirurgicale care au avut efect doar o perioada dupa care s-a agravat.. am luat si antibiotice (doxicilina, eritromicina) la fel fara rezultat. v-ati mai intalnit cu situatii de genul ? un sfat, un tratament? se poate face ceva? mi-a distrus viata sociala..

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1513039158

acum 6 ani

Salut. Am aceasta problema de 6 ani. Nu am gasit niciun tratament care sa aiba efect. Daca ai gasit ceva ti-as fi recunoscator daca ai lasa aici.
Multumesc!

MembruMobileApp1514148901

acum 6 ani

Tot de 6 ani am si eu aceasta problema. Am incercat tot felul de tratamente, nici unul nu a dat rezultate decat pe perioada tratamentului.