Ganglion cervical dreapta marit?

Limfadenopatie

Postata de Utilizator11636812502 cu 2 ani in urma.

Buna ziua! Domnul doctor va rog sa ma ajutati, sunt foarte speriat. De circa 6 saptamani am un ganglion inflamat cervical dreapta nedureros mobil ce tot creste incet incet. Am facut o hemoleucograma completa acum o saptamana cu formula leucocitara, analizele sunt in parametri. Am urmat tratament cu Flamexin si Augmentin si nu a cedat. Credeti ca este vorba de limfom sau cancer Doamne Fereste?

Raspunsuri (3)

Crs

acum 11 luni

Puteti sa receniti cu noutati? Ce ati facut?

Utilizator11636812502

acum 11 luni

Am supravegheat imagistic si analize, lucrurile sunt ok. L-am lasat in pace.

Ionela

acum o saptamana

Sunt in aceeași situație, ma puteți ajuta cu niște sfaturi, am ganglioni inflamați de 2 ani, am mers la foarte mulți medici. Încă aveți ganglionu inflamat?