Umflaturi sub abdoman, ce sunt?

Leziune dermatologica

Postata de AlexP94 cu 6 ani in urma.

Buna seara, Am 23 de ani si de o perioada buna de timp am niste umflaturi sub abdomen, tin sa mentionez ca nu ma dor, uneori sunt mai accentuate, alteori nu se vad deloc, am fost la 3 medici dermatologi si niciunul nu mi`a spus un diagnostic. Medicul de familie mi`a spus ca pot fi lipoame. Ideea este ca de o perioada au inceput sa se inmulteasca.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chirurgie-estetica/lipomul_972