Ce poate fi o buba mare a si un furunc?

Leziune dermatologica

Postata de Utilizator11600118788 cu 3 ani in urma.

Acum 3 zile fratelui meu(22 ani) i-a iesit pe picior aproape de zona inginala un fel de galma ca un furunc..insa e ciudat ca acum sa facut ca o basica rosie ..ia antibiotic si daca nu trece merge la medic..ii este frica sa nu fie vorba de cancerul cu celule merkel ...o sa las si niste poze.ce poate fi ?? El zice ca il doare si piciorul . Va rog o parere..ce sa fie ?? :((( adresa_web_filtrata /whzCr24 adresa_web_filtrata /grQjc0S adresa_web_filtrata /VJc2H1M

Raspunsuri (2)

Utilizator11600118788

acum 3 ani

Poza la link adresa_web_filtrata /whzCr24

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul . Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/furunculul-aspecte-generale_1401