Am un semn din nastere in cap, ce este? Pot sa il indepartez?

Leziune dermatologica

Postata de Alessia cu un an in urma.

Buna seara. Am si eu o intrebare, daca exosta vreun medic dermatolog, sa ma lamureasca si pe mine ce este aceasta “bucata de carne” crescuta in cap, pe langa firele de par, o am din nastere, doar ca in 27 de ani a mai crescut.

Aici aveti in link cu poza.

adresa_web_filtrata /KkhsKcwM

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/informatii-esentiale-despre-hemangioame_16797