Am niste bube pe piept , la atingere se simt ca niste cosuri sub piele , ce pot fii ?

Leziune dermatologica Boli de piele

Postata de Utilizator21623267634 cu 2 ani in urma.

adresa_web_filtrata /sdzAI2g.png

Raspunsuri (2)

Utilizator21623267634

acum 2 ani

Poza : imgur. com/ a/uZldsgb
(fara spatii)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928