Iîntrebare leucocite?

Leucocitoza

Postata de MembruMobileAppgandrei1005 cu 6 ani in urma.

Soțul meu are diaree de 2 ani de zile la care nu a primit un răspuns clar de la medic a facut analize si nu i-a spus nimic grav. In 2018 am facut analize la medicul de familie si mi s-a spus ca am o suprainfectie in sânge, un nr crescut de globule. Vreau sa stiu ce se poate intampla si cum sa ma tratez el momentan e si răcit acum îl afectează. Soțul are vârsta de 53 ani

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/leucocitoza-sau-numarul-crescut-de-globule-albe_9296

Myky

acum un an

Buna.Si soțul meu a făcut timp de două luni diare ..am mers la urgente și după mai multe analize l-au internat și au spus că are rectocolita ulcero hemoragica .Mergeți la spital până nu e prea târziu,multa sănătate !