o infectie in corp necunoscuta

Leucemie

Postata de aliariadi cu 14 ani in urma.

mi am facut analize si mi au zis ca as avea o infectie in corm necunoscudu se locul unde s ar afla problema e ca mi au iesit leucocitele14500 si toate celalalte dublu decat e normal ce crede ti ca as avea

Raspunsuri (5)

elena

acum 14 ani

Exista aparate de /cu biorezonanta magnetica, care depisteaza orice problema a organismului. Scrie pe Google '''' aparat biorezonanta'''' si vei gasi informatii despre modul cum se realizeaza investigatiile, ...sUCCES SI SANATATE!!

Csara

acum 14 ani

Ar trebui sa mergi la medicul de familie sa te consulte si sa iti recomande si alte investigatii. Poate fi vorba despre o problema dentara, ginecologica, o viroza, etc.

lala

acum 13 ani

eu zic ca e leucemie, sora mea a avut aceleasi rezultate la leucocite si la celelalte si are leucemie, dute la medic de urgenta, succes

anealy

acum 13 ani

nu neaparat leucemie.
mama are leucocitele 20000 si trombocitele le-a avut dublu fata de cat era normal, plus celelalte analize care au iesit aiurea si nu are leucemie. are trombocitemie esentiala.mergi la o clinica de hematologie si interneaza-te ptr mai multe investigatii. posibil sa iti faca si o punctie sau biopsie. mergi si la med de fam si ia o trimitere ptr orl, stomatologie, ginecologie, fa-ti controale la stomac, ecografie abdominala si ce mai zice med de fam si nu te speria degeaba.
nu se pune un diagnostic de leucemie doar dupa analize de sange.
multa sanatate

Gabi

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245.