LEUCOCITE

Leucemie

Postata de Nikii cu 13 ani in urma.

Buna seara! Am facut analiza la sange si am constatat o valoare de 15,54 la leucocite, valorile normale fiind intre 4 si 8. Aveti vreun sfat? Multumesc.

Raspunsuri (4)

darkelena

acum 13 ani

cresterea leucocitelor poate fi cauzata si de vre-o boala din organism ..
uite aici ceva //sfatulmedicului.ro/Analize-de-laborator/vsh-crescut-cauze-intrebari-raspunsuri_1330 ..poate te ajuta cu un raspuns mic :)

vali

acum 13 ani

ce inseamna mpv marit

mirsanu bogdan

acum 13 ani

de curand am aflat ca bunuca mea sufera de leucemie cronica. as dori sa aflu daca aceasta boala se poate vindeca complet si daca aceasta e genetica. va multumesc

lilisor

acum 11 ani

Cand leucocitele ies foarte mari este clar ca in organism este o infectie