Leucemia mieloida acuta la adulti

Leucemie Leucemie limfocitara acuta Transplantul de maduva osoasa prin reconstructie mieloida Boli mielodisplazice
+1
Vezi toate grupurile

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cum se explica cresterea nr de leucocite din organism sau ce inseamna aceasta crestere?

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua, mama mea are 61 de ani si sufera de leucemie acuta mieloida, ce sanse ar avea la un transplant de maduva??
va multumesc

comentarii utilizatori

acum 14 ani

BUna ziua, tatal meu este bolnav de leucemie mieloblastica acuta. Are mare nevoie de sange din grupa AB4 RH pozitiv. Am o mare rugaminte daca cineva din Rm Valcea ma poate ajuta , am rugamintea sa sune la nr de tel 0767411373. Va multumesc!