E posibil sa fie leucemie?

Leucemie

Postata de AndreeaM cu 2 ani in urma.

Dupa analize de sange am observat ca limfocitele procentuale sunt usor crescute 44 si valorile normale sunt pana la 40.Neutrofilele in schimb imi erau scazute. Monocitele sunt iar usor scazute . M am speriat pentru ca nu imi dau seama care ar putea sa fie cauza. Daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns.Multumesc frumos.Am 18 ani

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/interpretor-analize