ce boala are?

Leucemie

Postata de gina0688 cu 11 ani in urma.

Nasa mea a facut toate analizele posibile dar doctorii nu ii gaseste nimic.nu o doare nimic dar are o stare de somnolenta in continuu,o oboseala de ar dormi non stop,si a slabit foarte mult 10 kg in o saptamina si nu prea poate sta in picioare.Va rog frumos un sfat,ce boala crede ti ca are??

Raspunsuri (3)

ochi negri

acum 11 ani

A facut si investigatii privind glanda tiroida?

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa consulte si un medic psihiatru deoarcece exista afectiuni din aceasta sfera ( de ex starile depresive) care pot da astfel de manifestari ( in conditiile excluderii unei patologii medicale).

gina0688

acum 11 ani

va multumesc