oare face bine ceragemu?

Legislatie medicala

Postata de stefan_nelu cu 13 ani in urma.

intrebare cite sedinte trebuie facute si daca cineva sa vindecat in totalitate ?o batrinica de 68ani a mes si a facut 300 sedinte fara sa o opreasca cineva si acum se simte foarte rau dupa ce lea oprit sedintele, are 2saptamini de cind nu le mai face, zace la pat o dor toate cele omanesti , ce eset de facut ?oare face bine ceragemu?

Raspunsuri (2)

Iuki

acum 13 ani

Nu, nu face bine.

stefan_nelu

acum 13 ani

multumesc pentru raspuns ,eram sigur de ,dar nu-mi pot face socri sa-i conving sa renunte pina nu-i prea tirziu, el are 66 ani ,ea are62,cred ca cu acest raspuns sa-i pot face sa renunte,vroiau sa si il cumpere.